O nas

Szanowni Państwo!

Zakład Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych Spółka z o.o. w Katowicach powstał w wyniku przekształceń Regionalnego Związku Spółdzielni Inwalidów w Katowicach. Posiada 40-letnie doświadczenie w realizacji usług medycznych, rehabilitacyjnych, socjalnych i szkolenia - szczególnie dla osób niepełnosprawnych.

Usługi medyczne i rehabilitacyjne świadczone są przez Przychodnię PROFIMED. Szkolenia prowadzi Ośrodek Szkolenia ZURS. Turnusy rehabilitacyjne, wczasy wypoczynkowe, kolonie i obozy dla młodzieży organizuje Zespół Usług Socjalnych.

Dla usprawnienia współpracy z Ośrodkami Rehabilitacyjno-Wypoczynkowymi specjalizującymi się w świadczeniu usług na rzecz osób niepełnosprawnych - powołane zostało Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych, które m.in. ocenia standard tych Ośrodków i ujawnia go poprzez przyznawanie tzw. "słoneczek".

Zespół Usług Socjalnych oraz Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych prezentują Państwu ofertę leczenia i wypoczynku łącznie w 119 ośrodkach w kraju i za granicą. W każdym rodzaju działalności firma posiada stosowne wpisy, certyfikaty i uprawnienia.

Szczegółowe informacje uzyskać można:

Akceptujemy karty kredytowe.